25.06.2021

У Миколаєві привласнювали кошти, спрямовані на дитяче харчування

Відбулось перше засідання по суті у справі за обвинуваченням, зокрема, у незаконному привласненні коштів комунального підприємства.

У Центральному районному суді м.Миколаєва розпочато судовий розгляд обвинувального акту щодо директора ТОВ «А.», обвинуваченої у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366, ч.3 ст.191 КК України.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється під головуванням судді Світлани Гречаної. Прокурор оголосила обвинувальний акт, відповідно до якого у травні 2018 року між ТОВ «А.» та Комунальним виробничим підприємством по організації харчування у навчальних закладах, в особі його колишнього директора Н., було укладено угоду про надання інформаційно-консультаційних послуг щодо тендерних закупівель. Протягом серпня 2018 — лютого 2019 року, обвинувачена, яка на той момент очолювала ТОВ «А.», за попередньою змовою з колишнім директором КВП, склали та погодили кілька актів виконаних робіт щодо надання консультаційних послуг, після чого на рахунки ТОВ «А.» було перераховано грошові кошти у сумі 54 тис гривень.

При цьому, фактично послуги надані не були. Внаслідок зазначених дій, відповідно до обвинувального акту, КВП було завдано збитки на суму 54 тис гривень. Суд вирішив питання щодо порядку та обсягу дослідження доказів, зокрема, допит представника потерпілого, свідків, дослідження письмових доказів та допит обвинуваченої. Після цього, суд приступив до допиту представника потерпілого.

Останній просив визнати обвинувачену винною та стягнути з неї на користь Комунального виробничого підприємства по організації харчування у навчальних закладах, у відповідності до заявленого цивільного позову, завдану матеріальну шкоду у сумі 102 тис гривень. На уточнююче питання щодо того, що заявлена у цивільному позові сума перевищує встановлені у ході досудового слідства збитки, надати чіткої відповіді не зміг та просив суд про надання часу для уточнення даних.

Суд, з урахуванням того факту, що представник потерпілого не був готовий в повній мірі до дачі показів, оголосив перерву до 11.00 год 17.08.2021 року. Також судом роз’яснено представнику потерпілого щодо порядку надання уточнених позовних вимог.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.