27.09.2019

У Миколаєві привітали працівників сфери надання туристичних послуг

У п’ятницю, 27 вересня, відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників сфери надання туристичних послуг. Захід провели в Миколаївській астрономічній обсерваторії.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Це місце було обрано не випадково, адже наша обсерваторія є туристичною визитівкою міста — одною з найстаріших у Східній Європі, що включена до попереднього списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО від України.

Привітати фахівців галузі прийшли голова обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, перший заступник міського голови Володимир Криленко, голова обласної ради Вікторія Москаленко та її заступник Андрій Кротов.

Відкриваючи урочистості, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік зазначив, що на теренах Миколаївщини багато цікавих туристичних об’єктів, які слід розвивати.

Область має унікальний природно-рекреаційний, історико-культурний потенціал і є привабливою територією для любителів відпочинку та оздоровлення. Тут дійсно багато місць, де варто побувати. Дякую усім, хто сприяє розвитку туристичної галузі. Саме ваша завзята праця створює справжній туристичний імідж регіону на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Зі свого боку я завжди готовий підтримати нові ініціативи та відкриий до діалогу, — зазначив Олександр Стаднік.

Після вітальних слів Олександр Стаднік, Вікторія Москаленко та Володимир Криленко вручили кращим працівникам сфери надання туристичних послуг регіону почесні відзнаки, грамоти та подяки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.