02.08.2019

У Миколаєві привітали 100-річну довгожительку Клавдію Гончарову

Біля оселі, де зараз мешкає Клавдія Василівна Гончарова, представників міської громади, що 1 серпня приїхали привітати її зі сторічним ювілеєм, зустріли мешканці будинку.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Декілька років тому літня жінка переїхала з Малої Коренихи, де проживала разом із сім’єю понад 60 років, до дочки. Тож, у день народження її вітали колишні сусіди, що й досі підтримують дружні зв’язки з Клавдією Василівною, і жіночки, які зараз мешкають поруч, на Намиві. Разом із родиною: дочкою, онуками, правнуками, усі дружно вітали Клавдію Василівну з днем народження. Згадували добрі часи, свята, чоловіка, який до останньої миті свого життя любляче оберігав і дбав за свою дружину. А ще згадували представники молодшого покоління, як дідусь та бабуся у вільний час співали улюблені пісні.

Вітальні листівки від обласної та міської влади, подарунки та квіти від міської ради ветеранів та міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради були з вдячністю прийняті іменинницею. Із серпня Клавдія Василівна, як і інші сторічні мешканці Миколаєва, отримуватиме щомісячну стипендію з міського бюджету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *