25.09.2020

У Миколаєві придбали нові човни та автомобіль для спортшколи з академічного веслування

Парк СДЮСШОР з веслування академічного поповнився чотирма новенькими човнами, автомобілем Renault та причіпом для транспортування плавзасобів. 

Придбали сучасну техніку для спортшколи коштом міського бюджету. Передаючи колективу та вихованцям закладу  устаткування, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підкреслив, що дякувати треба насамперед містянам, які сплачують податки та наповнюють скарбницю Миколаєва.

Повідомляє прес-служба мерії.

—  Думаю, наступного року треба придбати ще таку ж кількість човнів. Поступово забезпечимо необхідну кількість спортивного інвентаря для тої кількості дітлахів, які займаються веслуванням. Окрім того, управління у справах фізичної культури та спорту проводить роботу з підготовки кошторису для розчистки ріки від очерету, аби створити гідну спортивну трасу та організовувати на базі школи змагання всеукраїнського рівня. Це наша мрія, — зазначив мер.  

Як розповів директор закладу Сергій Чорний, нині академічне веслування опановують понад 120 дітей. Тренування проводять щодня, без вихідних. Спортсмени школи неодноразово виборювали призові місця та ставали переможцями  чемпіонатів та кубків України, Європи, міжнародних змагань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *