21.03.2019

У Миколаєві припинили діяльність двох нелегальних АЗС

Співробітниками податкової міліції Миколаївської області встановлено 2 факти здійснення господарської діяльності автозаправних комплексів, розташованих на території м. Миколаєва

, без наявності відповідних дозвільних документів та реєстрації, як суб’єкта господарської діяльності. Відповідно, до бюджету не сплачувалися податки.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Олександр Фролов.

У результаті проведених оперативних заходів на даних об’єктах вилучено пально-мастильних матеріалів у кількості 8800 л на суму майже 200 тис. гривень.

За вказаними фактами порушення вимог чинного законодавства, у відношенні порушників, які обрали «легкий» шлях наживи, складено протоколи про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Олександр Фролов зазначив, що підрозділами податкової міліції ДФС у Миколаївській області посилює роботу щодо виявлення правопорушень у сфері оподаткування, викриття злочинних схем мінімізації податків, запобігання розповсюдженню фальсифікату та відшкодування нанесених державі збитків.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *