03.08.2019

У Миколаєві припинили діяльність точки з продажу сурогатного алкоголю

Правопорушниці загрожує відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі від 1700 до 8500 грн.

Про це поідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Поліцейські задокументували факт продажу 60-річною місцевою мешканкою самогонної продукції з торговельного кіоску, розташованого в районі зупинки громадського транспорту «2-КП» в Заводському районі Миколаєва, про що було зазначено користувачами соціальної мережі Facebook в групі «Contact Centr при Миколаївській міській раді».

В ході проведення перевірки правоохоронці встановили, вказана тимчасова споруда розташована на території, яка перебуває у комунальній власності міста та була надана жінці на підставі договору оренди землі для здійснення нею підприємницької діяльності, а саме продажу продуктів харчування.

Та замість цього, недобросовісна підпиємець, порушуючи вимоги договору оренди щодо її цільового використання, розпочала займатися незаконною діяльністю – продавати алкоголь кустарного виробництва.

Відносно жінки дільничні офіцери Заводського відділу поліції склали адміністративний протокол за ст. 164-16 КУпАП «Заняття забороненими видами господарської діяльності» та вилучили близько п’яти літрів самогонної продукції.

Адміністративні матеріали поліцейські направили для прийняття рішення до суду. Правопорушниці загрожує відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі від 1700 до 8500 грн.

Крім того на адресу Миколаївського міського голови співробітники Управління превентивної діяльності ГУНП області підготували та направили лист щодо необхідності вирішення питання про розірвання договору оренди та демонтажу вищевказаної тимчасової споруди.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *