21.11.2020

У Миколаєві приступили до будівництва тролейбусної лінії в Корабельний район

19 листопада на проспекті Богоявленському почали встановлювати опори для тролейбусної контактної мережі в рамках проєкту прокладання тролейбусної лінії в Корабельний район. Це перша черга будівництва.

Новину містянам повідомив директор департаменту ЖКГ міської ради Сергій Коренєв в ефірі ТРК «НІС-ТВ», повідомляє прес-служба мерії.

Перші опори встановлюють на ділянці проспекту Богоявленського в районі вул. 295 Стрілецької дивізії.

  • З обох боків проспекту будуть розміщені спеціальні опори, що слугуватимуть як для освітлення, так і для прокладання контактної тролейбусної лінії. Цього року плануємо завершити ці роботи на всій ділянці до вул.Космонавтів, також змонтуємо нове LED-освітлення, — каже Сергій Коренєв.

Як раніше розповідав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, нова тролейбусна лінія довжиною більше восьми кілометрів пролягатиме від міжнародного автовокзалу до Жуковського кільця. В рамках реалізації цієї ініціативи передбачено реконструкцію тягової підстанції №10 в районі вулиці Космонавтів та будівництво нової в районі ТЦ «Таврія В». Для зручності містян на маршруті збудують 16 зупинок громадського транспорту, впорядкують прилеглу територію та встановлять огорожу. Аби рух транспорту був безпечним у нічний час, заплановано встановлення 240 сучасних ліхтарів.

One Response to У Миколаєві приступили до будівництва тролейбусної лінії в Корабельний район

  1. Инна says:

    Наконец-то! Появился в городе хозяин. Мне 52, сколько живу, столько слышу о строительстве линии. Может, хоть Сенкевич воплотит желаемое в действительность.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *