18.03.2020

У Миколаєві провели роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо дотримання вимог законодавства під час карантину

18 березня відділом контролю та нагляду за благоустроєм департаменту спільно з УПД ГУНП в Миколаївській області проведено перевірку виконання розпорядження міського голови міста Миколаєва «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19». Особливу увагу приділено місцям з виготовлення та продажу продуктів харчування з кіосків, де виконання санітарних і до введення попереджувальних заходів було під сумнівом.

Підприємцям, які не згорнули свою діяльність проведено профілактичні бесіди та роздані пам’ятки з попередженням. У разі, якщо вони не дослухаються, департаментом буде ініційоване звернення про розірвання договорів оренди з власниками, які не виконують вимог влади під час карантину. Також нагадуємо, що за порушення правил карантину та рішень органів місцевої влади – штраф від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів громадян (17-34 тисяч гривень).

— Всі заклади громадського харчування та торгівлі, окрім продуктових магазинів, аптек, АЗС, безконтактних мийок для автівок і магазинів з кормами для тварин, повинні бути зачинені. Це допоможе попередити швидке розповсюдження коронавірусу COVID-19. Заклади громадського харчування можуть працювати лише «на винос» та доставку.

На жаль, якщо великий бізнес дослухався до цієї рекомендації, то деякі маленькі точки продажу працюють, наражаючи містян на небезпеку. Ми провели попереджувальну роботу. Особливу увагу приділено тим кіоскам, де зазвичай великий потік людей, але апріорі можуть бути проблеми з санітарією: наливайки, закусочні, різноманітні «кебаби» та «курки гриль». Якщо всі вони не зачиняться, то їх будуть штрафувати. Треба розуміти, що від пильності кожного з нас зараз залежить те, як сильно місто постраждає від пандемії, — Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *