02.10.2019

У Миколаєві проводять опитування серед громади міста щодо кандидатур для відзначення пам’ятним знаком «Зірка культури»

Щороку, 9 листопада, фахівці галузі культури Миколаєва відзначають своє професійне свято — Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Традиційно, під час урочистостей, діячі, аматори у сфері культури і мистецтва, які протягом останнього року зробили значний прорив у своїй справі, нагороджуються пам’ятним знаком «Зірка культури міста Миколаїв», розповіли в Управління з питань культури та охорони культурної спадщини.

Особливу відзнаку було започатковано у 2017 році за ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини. Тоді першими володарями «Зірок культури» за непересічний талант, високі творчі досягнення стали: завідувач відділу «Музичне мистецтво естради» Миколаївського державного вищого музичного училища, президент миколаївського джаз-клубуВолодимир Алексєєв, старший науковий співробітник Миколаївського краєзнавчого музею Тетяна Губська, керівник танцювально-спортивного клубу «Slice» Олександр Виноградов.

У 2018 році високою нагородою були відзначені не менш талановиті та активні особистості, які невпинно розвивають і популяризують культурно-мистецький напрямок у Миколаєві. А саме: директор Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» Юлія Захарова, директор Дитячої художньої школи Євгенія Кручиніна, диригент оркестру 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Смірнов та завідуюча бібліотекою – філією №2 ЦБС для дітей Вікторія Сокрут.

Цьогоріч запрошуємо громаду міста долучитись до процесу відбору осіб, які будуть нагороджені знаком «Зірка культури». Для цього необхідно у коментарях до публікації у соцмережі Фейсбук:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=969659890051832&id=446999695651190 залишити ім’я та прізвище людини, яка на вашу думку зробила значний особистий внесок у розвиток культури та мистецтва Миколаєва протягом 2019 року. Пропозиції приймаються до 16 жовтня.

Найдостойніших кандидатур для отримання почесної відзнаки із запропонованого переліку обере художня рада при управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *