17.07.2021

У Миколаєві протестували проти продажу землі (ФОТО)

16 липня біля Миколаївської облдержадміністрації відбувся мітинг під гаслом «Стоп продажу землі».
Він був організований ГО «Зелений світ». У мітингу взяли участь представники НРУ, «Батьківщини», «Свободи» та інших патріотичних організацій.

Спікер акції, Олександр Малицький, піддав різкій критиці прийнятий Верховною Радою України, Закон «Про продаж землі».

Він розповів які проблеми виникли в країнах, які розпродали свою землю.

Принципи Основного Закону України , щодо землі як національного багатства і одночасно об’єкту власності всього Українського народу, були закладені установчою владою у Розділі 1 Конституції України. Зміна цих принципів є зміною конституційного ладу у державі.

Народні депутати, Президент і урядовці, ініціюючи проекти законів про землю, нехтуючи визначальними для конституційного ладу в Україні положеннями статей 13 і 14 Конституції України здійснили спробу в завуальованій формі фактично змінити конституційний лад держави.

Зважаючи на це, нові тексти статей 130 та131 Земельного Кодексу України не відповідають статтям 5,13,14,16,17,19 Конституції України. Тому є всі підстави для визнання цього Закону неконституційним.

У зв’язку з цим ряд громадських організацій підготували звернення до Конституційного суду, Президенту України та до Верховної Ради Украіни. Після закінчення офіційної частини акції, всі бажаючі мали можливість поставити свій підпис під зверненнями.

За весь час акції, ніхто з чиновників до мітингувальників не вийшов.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *