03.07.2021

У Миколаєві проходять унікальні і масштабні змагання Race Nation (ФОТО)

У Миколаєві сьогодні, 3 липня, проходять унікальні і масштабні змагання Race Nation.

Race Nation — це спеціально спроектована траса з перешкодами, які пов’язані з підйомами та спусками, водою, брудом, піском, холодом, висотою, рівновагою, переміщенням предметів, вогнем і фізичними навантаженнями.

Гонки проходили в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, а зараз приїхали на Миколаївщину.

З самого ранку в центрі Миколаєва учасники проходили реєстрацію. Всього зареєструвалося понад тисячу осіб з різних куточків країни і навіть з-за кордону. Ще більше людей прийшло підтримати своїх сильних духом спортсменів.

Старт забігу був намічений на 9.00 на Соборній площі. Тут же розміщено кілька локацій з перешкодами. Далі траса триває в парку «Перемога» і фінішують учасники знову на Соборній площі.

Привітали сміливців, що зважилися на проходження складних перешкод, а також їх уболівальників глава Миколаївської ОДА Віталій Кім, мер міста Олександр Сенкевич, який також буде проходити смугу перешкод, і глава облради Ганна Замазеева.

Вони відзначили, наскільки важливо, що такі змагання приїхали до нашого міста, адже це допоможе відкрити його для людей з інших регіонів і для іноземців. Представники влади також побажали всім учасникам здоров’я та дійти до фінішу без травм.

Після розминки стартувала перша група учасників на 5 км. Далі через інтервал приблизно в 20 хвилин виходитимуть на старт і інші спортсмени.

Багато беруть участь командами — своїх спортклубів, компаній, підприємств і так далі.

Закінчення змагань орієнтовно пройде близько 14.00.

Додамо, що гонка в Миколаєві буде третьою, яка пройде в цьому сезоні. Цього разу організатори підготували невелику особливість: всі учасники, які візьмуть участь в більш ніж трьох змаганнях сезону, отримають додатково бронзову медаль. Так як Миколаїв прийме третю гонку, саме в нашому місті вручать таку медаль.

Джерело: svidok.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.