13.09.2021

У Миколаєві підпалили Балабанівський ліс

11-12 вересня вогнеборці та лісники тричі ліквідовували пожежі хвойної та листяної підстилок на території лісових урочищ.

Перший випадок, о 08:11, зафіксовано на території Галицинівського лісового урочища державного підприємства “Миколаївське лісове господарство”, що у Миколаївському районі.

Вогнеборці Галицинівського загону місцевої пожежної охорони “Галицинове” та працівники лісового господарства пожежу площею 100 кв. м ліквідували о 09:00.
Другий випадок зафіксовано по вул. Олейнюка м. Вознесенська. О 13:44, внаслідок необережного поводження з вогнем, виникла пожежа листяної підстилки в лісосмузі та існувала загроза розповсюдження вогню та хвойний ліс Прибузького лісництва Вознесенського ЛГ.

Спільними оперативними діями чергового караулу 12 ДПРЧ та працівників лісового господарства пожежу площею 2 га ліквідовано о 15:30.

Про пожежу хвойної підстилки на території Балабанівського лісового урочища на пункт зв’язку 5 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області повідомили 12 вересня о 00:15. Тут, внаслідок підпалу зайнялось на площі 1000 кв. м.

По приїзду рятувальників пожежу вдалося ліквідувати о 01:11, не допустивши перекидання вогню на лісові насадження та більшу площу.

Всього до гасіння залучено дві одиниці техніки та 10 чоловік ДСНС. Також на місцях працювали вогнеборці ГЗ МПО “Галицинове”, техніка та працівники Миколаївського і Вознесенського лісових господарств та співробітники поліції.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.