15.07.2021

У Миколаєві пікет біля офісу ГК «Прометей»

15 липня працівники приватного сільгосппідприємства «Козирський» вийшли на мирний пікет до офісу ГК «Прометей».

Пікетувальники зібралися за адресою вулиця Потьомкінська, 114. На акцію прийшли більше сотні людей. Стояти під будівлею вони планую до 18:00.

Учасники пікету протестують проти шахрайства та привласнення майна підприємства «Козирський», а також невиплатою коштів за поставлений товар. Про їхні вимоги красномовно говорять плакати: «Поверни гроші, Рафік, наші діти хочуть їсти», «Досить купувати за гроші селян маєтки в Женеві і ролс-ройс», «Прометей», поверни гроші за зерно. Злодії «і т. д.

Юрист з боку пікетувальників Микола Тимченко пояснив, що у СП «Козирський» був укладений контракт з ДК «Прометей» на поставку зерна. Працівники «Козирський» його виконали — поставили ячменю на 43 мільйони гривень, але «Прометей» з ними не розрахувався.

«По терміну договору Прометей мав розрахуватися до 1 липня, але цього не сталося. Наше підприємство паралізоване, ми не можемо розрахуватися з людьми, повністю знищується підприємство такими діями. У нас попереду ще пшениця та інші культури, а ми не можемо перепродати їх іншим фірмам, цього не дає контракт з «Прометей». Ми в патовій ситуації. Просимо допомоги у Президента, Міністра, у всіх контролюючих органів «, — заявив юрист.

Микола Тимченко також додав, що підприємство зверталося за допомогою в поліцію. Однак правоохоронці ігнорують їхні заяви і відмовляються вносити дані в ЕРДР. Тепер вони мають намір звернутися до суду.

До пікетувальників з офісу «Прометея» виходила жінка, що представилася адвокатом підприємства і попросила їх показати документи, які б підтвердили, що ті є працівниками СП «Козирський». Після цього запросила їх пройти в зал для переговорів. Але люди відмовилося, заявивши, що розмови не повинні бути секретними.

На місці присутні співробітники поліції.

У якийсь момент учасники протесту намагалися перекрити вихід з будівлі працівникам «Прометея», але співробітники поліції заспокоїли їх і відвели в сторону. Тоді учасники акції розкидали біля виходу з будівлі зерно.

На даний момент юристи компанії розбираються в ситуації, яка склалася.

«Ми поки не готові говорити предметно щодо претензій тих людей, які вийшли на акцію протесту. На даний момент наші юристи вивчають документи. На жаль, люди не налаштовані на діалог. Адже в такому випадку все могло прояснитися набагато швидше. Коли ми детально розберемося в ситуації, ми надамо більше інформації «, — відзначили в прес-службі.

Джерело: 0512

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *