21.08.2021

У Миколаєві реконструкція лікарні швидкої медичної допомоги наближається до завершення

У Миколаєві масштабна реконструкція приймального відділення лікарні швидкої медичної допомоги впевнено наближається до завершення. Будівельники приступили до оздоблювальних робіт в іншому крилі.

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Нагадаємо, що реконструкцію першої черги завершили в травні цього року. Особливістю масштабного ремонту є те, що роботи виконуються в умовах цілодобового надання городянам екстреної медичної допомоги.

На будівництві з інспекцією побував начальник управління капітального будівництва міської ради Олександр Поздняков. Він зазначив, що до другого етапу реконструкції приступили в червні, а зараз відділення не впізнати. Працівники підрядної організації повністю демонтували внутрішні перегородки, виконали перепланування приміщень, замінили інженерні мережі, змонтували вентиляцію. На черзі — оздоблювальні роботи та заливка підлоги.

Ремонт йде чітко за графіком. До листопада 2021 об’єкт здадуть в експлуатацію. Цього року з міського бюджету на ремонт приймального відділення виділили понад 8 млн грн.

По завершенню медичні працівники отримають сучасні, комфортні умови для роботи, а пацієнти — якісну допомогу в зручних, повністю обладнаних приміщеннях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.