30.06.2021

У Миколаєві розбиралися в причинах зростання ДТП

Основними причинами ДТП на Миколаївщині є порушення правил обгону і швидкісного режиму.

Про це розповів заступник начальника відділу розслідування злочинів в сфері транспорту Слідчого управління ГУ Національної поліції в Миколаївській області Олександр Чернюк.

За його словами, на дорогах національного і міжнародного значення дуже часто відбувається порушення правил обгону. Водії нехтують правилами дорожнього руху, у багатьох випадках перевищують швидкість і перетинають суцільну лінію дорожньої розмітки. У період відпусток збільшується транспортний потік, тому збільшується кількість ДТП.

Статистику ДТП за цей рік і причини аварій на трасах Громадському прокоментував також представник патрульної поліції Миколаївській області Віталій Душко:

«З початку поточного року до 31 травня зареєстровані тисяча п’ятсот п’ятьдесят два ДТП, в яких травмовано 430 осіб, 30 людей загинули. всього ДТП з постраждалими було зареєстровано 344 ».

За словами правоохоронця, основною причиною ДТП виступає, як правило, порушення водіями правил маневрування (близько 40% від усієї кількості пригод).

«Потім йде перевищення безпечної швидкості водіями та недотримання дистанції. Зараз почався період відпусток, водії масово їдуть в бік моря, тому навантаження на дорогах дуже велика, особливо в п’ятницю », — зазначив Душко.

За словами представника поліції, саме в п’ятницю зареєстровано найбільшу кількість ДТП.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.