13.10.2021

У Миколаєві розповіли про ідеї майбутніх велодоріжок

У Миколаєві мають намір реалізувати цілий перелік проектів з облаштування велоінфраструктури в нашому місті.

Про це стало відомо на робочій нараді у першого віце-мера Віталія Лукова.

«Ми підходимо до того моменту, коли ми повинні вимагати від себе створення велоінфраструктури, і люди вимагають конкретики і чітких об’єктів», — зазначив віце-мер.

Що стосується реалізованих планів в цьому році, то буде завершено нанесення розмітки на суміщеної смузі для громадського транспорту і велосипедистів на Великій Морській від Садової до Пушкінської. Також обіцяють і нанести розмітку велодоріжок на Соборній від вул. Великій Морській до Адміральській.

Ділянка від вул. Садовій до парку «Народний сад» вимагає більш значних фінансових вкладень з облаштування там велодоріжки. Зокрема, необхідний ремонт асфальтового покриття.

«Зараз завдадуть розмітку по пр. Героїв України і після цього почнуть наносити розмітку на Великій Морській і т.д.», — зазначила в.о. начальника Департаменту ЖКГ Наталія Осецької.

Велодоріжку по Великій Морській запропонували прокласти не до Пушкінської, а до Фалєєвська, потім повернути маршрут вправо і продовжити до Шахового клубу.

Говорячи про інші об’єкти, то в перспективі може з’явитися велодоріжка на Бузькому бульварі. Як було озвучено в ході зустрічі, розглядається варіант облаштування кільця на перехресті Варваровського спуску і Микільської, проте з необхідністю доповнення його велодоріжками та суміщення з іншими проектом від власника 8 причалу. Надійшло також пропозиція встановити швидкісні обмеження на бульварі в 30 км / год і доповнити розміткою велодоріжки.

«Це та частина маршруту, по якій люди люблять минути головні магістралі міста», — зазначив Віталій Луков

Було прийнято рішення зробити ескіз майбутньої доріжки по бульвару від Варварівського мосту до вул. Спортивної.

Що стосується ще однієї багатостраждальної вулиці — 2-й Набережній — гроші на її по суті нове будівництво будуть вишукувати з кредитних коштів. На попередньому проекті вулиці вже включено розміщення велодоріжки з двома смугами.

Вивчивши проект, перший віце-мер запропонував розташувати кожну смугу окремо з кожного боку для безпеки учасників руху. Проектувальник обіцяє врахувати побажання і запропонувати інший ескіз.

На перехресті з вул. Троїцької зважаючи інтенсивності трафіку запропонували зробити острівець безпеки.

У перспективі також розглядається варіант створення велодоріжки по Адміральській (через сквер «Серце міста», музей Старофлотські казарми і парк Адміралтейський), нового відрізка велодоріжки по вул. Курортної від Карпенко до Київської та велодоріжки по вул. Космонавтів від вул. Троїцької до Херсонського шосе.

Подібну зустріч для координації робіт проведуть через кілька тижнів.

Джерело: СВІДОК.info

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *