23.05.2020

У Миколаєві розпочався вітрильний сезон — 2020

І хоча через карантинні обмеження на першу цьогоріч регату вийшли лише 15 яхт, організатори певні — місто повертається до активного життя. 

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Перегони включають дві дистанції — так звана «коротка петля» та маршрут до Волоської коси. Учасники споряджали яхти, не приховуючи задоволення від можливості врешті вийти на воду. Найстаршому яхтсменові — понад 70 років. А на яхті «Антей» за першість змагатиметься суто жіночий екіпаж.

Старт перегонам дав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Він особисто привітав учасників та вручив символічні призи екіпажам вітрильників.

— Всі знають, що Миколаїв — місто на хвилі. Сьогодні штиль, втім, день однаково прекрасний, адже стартувала перша вітрильна регата цього сезону. Спортсмени ледве дочекалися, запалу й натхнення їм не позичати. Бажаю сім футів під кілем та попутного вітру!

Нагородження переможців регати відбудеться найближчими днями. Тих, хто програв, точно не буде, адже головну нагороду дістануть усі — море позитивних емоцій та незмінне задоволення від участі в перегонах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *