13.07.2021

У Миколаєві скасували частину маршрутів

Із 12 липня на декількох міських маршрутах мікроавтобуси припинили свій рух. Їм не подовжили контракт або ж вони не подавалися на конкурс перевізників. Зокрема, йдеться про 8, 12, 30, 51, 91 та 95 маршрути.

У міськраді ліквідацію приватних маршрутів пояснюють тим, що вони дублюють рух комунального транспорту.

За словами заступника Миколаївського міського голови Юрій Андрієнка, незабаром у місті збільшать кількість комунального транспорту, який компенсує відсутність припинених маршрутів. До кінця року місто має отримати 60 тролейбусів.

«Ми очікуємо збільшення парку комунального транспорту пасажирського. У зв’язку з цим, звичайно, що прерогатива надається тим транспортним засобам, які більш нові, комфортні і екологічно відповідають нормам чинного законодавства. Повністю зможе компенсувати. На жаль, в нас деяка затримка по отриманню кредиту на закупівлю нових автобусів«, – розповів Юрій Андрієнко.

Коли з’явиться новий транспорт, поки не відомо. Тому 21-му маршруту, який також планували ліквідувати, подовжили контракт на рік.

Олександр Денисенко, директор фірми-перевізника «ТФТ», від якої працювала «вісімка» каже, водії роботу не втратять, їх розподілять за іншими напрямками. За цим маршрутом курсували 30 машин.

«З 12 числа у нас закінчився договір і ми звідти перерозподілили наші машини за іншими маршрутами. Добре це чи погано – для підприємства погано. Для містян теж, думаю, не дуже добре, судячи з того, як вони звертаються. Ось все, що я можу вам прокоментувати. Ми всі машини перерозподілили по інших маршрутах, які обслуговує наше підприємство. Звичайно, є невдоволення«, – розказав Олександр Денисенко.

Ще один маршрут, який ліквідували – 91. Фірма перевізник – «ПіК». Проте залишаються комунальні автобуси, які рухаються за 91 маршрутом.

«У повному обсязі він не працював уже напевно останній рік. І на маршрут виходили тільки кілька одиниць техніки. Тому проблем у жителів такого району як Балабанівка, я думаю, не виникне», – сказав директора КП «Миколаївпастранс» Олексій Ушаков.

12 липня, на маршрути міста вийшли 560 машин. З них – 453 приватні перевізники, та 107 – це комунальний транспорт.

Заступник Миколаївського міського голови Юрій Андрієнко каже, що цієї кількості достатньо для здійснення повноцінних перевезень.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *