24.08.2021

У Миколаєві стартував бліц-турнір з шахів, присвячений Дню Незалежності України (ФОТО)

Сьогодні в оновленому приміщенні Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Обласний шахово-шашковий клуб» імені Миколи Васильовича Шелеста відкрились змагання, які триватимуть один день.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.

Для участі у святковому турнірі до Миколаєва приїхали шахісти з Херсону, Хмельницького, Одещини.Загалом близько 90 шахістів. Найстаршому з них 82 роки, молодшому лише вісім.

До речі, одним з учасників турніру є іспанець українського походження Артур Руденко.

«Він колишній мешканець Миколаєва. Ми з Артуром в дитинстві займалися в одній групі. Я дуже радію нашій зустрічі, адже Україну він залишив двадцять років тому. А сьогодні він тут і гратиме у бліцтурнірі», — зазначив Віцепрезидент Федерації шахів Миколаївської області, член виконкому Федерації шахів України Дмитро Горощенко.

Завдяки спонсорам та меценатам започатковано й призовий фонд у розмірі 10 тисяч гривень.

Урочисту церемонію відкриття турніру цього дня відвідали заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Трайтлі та керівник апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Світлана Ломакіна.

Спілкуючись з майбутніми гросмейстерами Олександр Трайтлі наголосив, що тридцять років незалежності – дуже вагома дата.

«Наша країна подорослішала. У порівнянні з людиною – це вік, коли переходиш у серйозне доросле життя. Тож, я також переконаний, що й Україна перейде на новий щабель свого розвитку та її чекають нові, доленосні рішення і їх виконання.

Від імені голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма та всіх працівників облдержадміністрації вітаю Вас усіх з цим святом. Бажаємо, щоб Ваш спортивний дух, знання та навички, які ви здобуваєте у цій школі давали вам можливість перемагати і здобувати нагороди», — наголосив Олександр Трайтлі.

Керівник апарату Миколаївської облдержадміністрації Світлана Ломакіна взяла участь у відкритті бліцтурніру одночасно і як представник влади, і як мама вихованки школи, учасниці турніру Анжеліки Ломакіної. Дівчина займається шахами з чотирьох років.

«Ця школа стала для неї другою домівкою. Приємно, що приміщення так кардинально змінилося. З моменту завершення реконструкції я тут вперше. Враження дуже позитивні. Тож, хочу привітати нас усіх з тим, що відтепер дітям і батькам подарували можливість насправді насолоджуватися комфортними умовами», — сказала Світлана Ломакіна під час урочистої церемонії відкриття бліцтурніру.

Нагадаємо, наприкінці квітня поточного року представникам регіональних та всеукраїнських електронних та друкованих ЗМІ презентували завершення будівельно-монтажних робіт в приміщенні школи.

Капітальна реконструкція тривала від вересня 2018 року. Тепер спортсмени-інтелектуали отримали повністю відреставровану будівлю.

В ході реконструкції використовувалися сучасні технології. Окремі стіни та перестінки встановлено з нуля.

Для комфортного перебування шахістів школу облаштували системою клімат-контролю. У залах застосовано так звану «акустичну стелю».

Додатково матеріально-технічна база Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Обласний шахово-шашковий клуб» імені Миколи Васильовича Шелеста поповнилася новими сучасними меблями та технікою.

Принагідно Віцепрезидент Федерації шахів Миколаївської області, член виконкому Федерації шахів України Дмитро Горощенко подякував за це представникам влади Миколаївщини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.