16.09.2021

 У Миколаєві стартував Всеукраїнський чемпіонат Національної поліції з практичної стрільби (ФОТО)

Сьогодні, 16 вересня, на сучасному полігоні тренінгового центру поліції Миколаївщини розпочався Всеукраїнський чемпіонат Національної поліції з практичної стрільби.

Спортивне свято проходить під гаслом «Потужність-Швидкість-Влучність» і об’єднало 29 збірних команд із усіх областей України, Департаментів патрульної поліції, стратегічних розслідувань, корпусу оперативно-раптової дії та поліції охорони. Судді Федерація Практичної Стрільби України визначатимуть переможців у особистому та командному заліках.

Учасників змагань, суддів, представників команд та гостей привітав начальник обласного главку поліції Сергей Шайхет.

Радий вітати вас на гостинній Миколаївщині та на новому модернізованому поліцейському полігоні! Неодмінно чемпіонат Національної поліції з практичної стрільби – важлива подія у спортивному житті не тільки поліції Миколаївської області, а й всієї України. Щиро бажаю усім віри в себе та власні сили, підтримки колег і тренерів, влучності і наполегливості. І нехай у змаганнях переможуть найсильніші!

Вокальними композиціями вітав учасників змагань поліцейський оркестр та ансамбль «Южний Патруль».

Наразі чемпіонат триває, поліцейські змагаються за першість у шістьох видах швидкісних вправ високої складності. На змаганнях забезпечується найвищий рівень техніки безпеки.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек, военная форма и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *