15.10.2019

У Миколаєві стартував опалювальний сезон

У вівторок, 15 жовтня, під час апаратної наради в мерії обговорили стан підготовки міського господарства до початку опалювального періоду.

За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича віцемер Юрій Степанець поінформував, що з 1426 систем теплопостачання житлового фонду міста прийняти теплоносій готові 1418. Протягом поточного тижня роботи завершать у повному обсязі.

—  На контролі лишається питання з повіркою лічильників тепла. У нас двічі не відбувся тендер, довго тривала процедура. Все ж на даний час із 180 приладів обліку, що необхідно було повірити, повірені більше половини. Підрядник обіцяє, що виконає роботу до кінця жовтня, — зазначив Юрій Степанець.

Установи соціальної сфери міста – дитячі садки, лікарні, школи – до пуску тепла готові.  Під питанням, за словами Юрія Степанця, лише дитсадок №71.

Віцемер Олександр Омельчук пояснив, що проєкт встановлення в даному закладі вузла обліку з системами дистанційної передачі даних знаходиться на погодженні.

—   Ми тримаємо це на контролі. В іншому проблем немає. Відсьогодні офіційно розпочато опалювальний сезон у закладах соціальної сфери, та лише за поданими заявками і зважаючи на технічні можливості, — розповів заступник міського голови.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *