02.12.2019

У Миколаєві стартував освітній проєкт для вихованців дитячих садків

У дитячих садках Миколаєва почали реалізацію нового екологічного проєкту «Школа маленьких екогероїв».

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Як найменших миколаївців навчають корисним звичкам, показали сьогодні, 2 грудня, в дитсадку №148 «Катруся», що в Центральному районі міста. Протягом 40 хвилин команда аніматорів у ігровій формі навчала малюків, як правильно сортувати сміття, та навіть, як врятувати нашу планету від загрози забруднення та стати справжнім екогероєм.

За задумом організаторів, освітня програма буде реалізована у кожному дошкільному навчальному закладі Миколаєва.

За словами Олександра Сєнкевича, Миколаїв може стати першим містом в Україні, де всі муніципальні навчальні заклади долучені до роздільного збирання сміття.

—  Я іноді кажу, що не дуже вірю в дорослих, — це тому, що дорослим важко змінити свої звички. Перевірено на власній сім’ї. Водночас, дуже важливо закладати корисні навички саме в дитинстві. Наші діти виростуть з новими цінностями. Тому щиро підтримую цю ініціативу, яку підхопила та почала нам допомагати компанія «PepsiCo». Інші міста України можуть брати з нас приклад, — сказав мер.

Анна Ганжул розповіла, що освітня програма стартує 2 грудня та буде реалізована у кожному дитячому садку Миколаєва. До 15 грудня планується завершити просвітницький проєкт. Крім того, під час реалізації ініціативи всі 79 садків міста отримають комплекти контейнерів, методичні та ігрові матеріали. Нові еко корисні навички освоять понад 10 000 дітей Миколаєва.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв анонсував, що наразі з Агенцією розвитку Миколаєва готується ще одна цікавинка для дітлахів — розмальовки та календарі на екологічну тематику.

—  Близько 5 гектарів лісу зберігає переробка тисячі тонн макулатури. Тож, збираючи вторинну сировину, ми зберігаємо зелені насадження. Ця ініціатива дуже корисна для найменших миколаївців, адже саме так ми виховуємо екологічно відповідальне покоління, — вважає посадовець.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *