08.09.2021

У Миколаєві стартували безкоштовні курси англійської мови для мам

Сьомого вересня у Миколаєві для мам, які виховують дітей з інвалідністю, стартували безкоштовні заняття з англійської мови. Їх організував обласний благодійний фонд «Доброта та довіра». Протягом року 11 матерів вивчатимуть іноземну мову.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла голова обласного благодійного фонду «Доброта та довіра» Валентина Ткаченко.

«Англійська для особливих батьків» — таку назву отримав благодійний проєкт Обласного благодійного фонду «Доброта та довіра» Валентини Ткаченко. Уже третій рік поспіль цей проєкт об’єднує батьків, які мають дітей з інвалідністю.

«Це не просто якийсь курс. Це повноцінне вивчення англійської мови до першого ступеня. Тобто після цих занять вони можуть отримати практичні знання та застосовувати їх, наприклад, у роботі. Хтось може допомагати дітям у вивченні іноземної мови, а хтось — просто, аби спілкуватись з іншими батьками. Бо ж тут — ті, хто виховує дітей з інвалідністю. А їм також потрібен розвиток», — говорить Валентина Ткаченко.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, тривалість уроку — одна година. Підручниками та зошитами забезпечує обласний благодійний фонд «Доброта та довіра».

«Враховуючи те, що мами приходять без знань, або зі знаннями, що були десь у школі, або, максимум, — в інституті. Спочатку ми будемо повторювати алфавіт, букви, цифри, звуки. Потім — речення, самі розмовляти починаємо, практикуємо розмовну англійську в діалогах», — розповідає викладачка курсів англійської мови Яна Костюкова.

Ірина Черненко записалася на заняття з англійської мови, аби допомогти вивчати іноземну мову своїм дітям. Їх у жінки двоє, старша донька має інвалідність. За словами Ірини, такі заняття допомагають більше спілкуватись з іншими батьками та відволікатися від домашніх проблем.

«Я сюди прийшла за знаннями. Хочу знати англійську. Хочу допомогти дітям, розвиватись, спілкуватись з іншими батьками, такими ж, як і я», — розповідає Ірина Черненко.

По завершенню курсів усім відвідувачам занять мають видати сертифікати про вивчення англійської мови.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *