12.07.2019

У Миколаєві стартували змагання з міні-футболу на Кубок Голови Нацполіції України

У відбіркових спортивних перегонах беруть участь збірні команди поліцейських із Запорізької, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей.

Урочисте відкриття змагань відбулось  11 липня, на спортивному майданчику Миколаївського фізкультурно-оздоровчого комплексу за участі заступника начальника Головного управління Нацполіції в Миколаївської області полковника поліції Сергія Кобця, начальників Управління кадрового забезпечення полковника поліції Олексія Попкова та керівника відділу професійного навчання підполковника поліції Олександра Миціка. 

Відбірковий етап змагань з міні-футболу «Кубок Голови Національної поліції України» серед правоохоронців на Миколаївщині проводиться вперше.

За словами заступника начальника Миколаївського главку поліції Сергія Кобця, за два дні проведення спортивних змагань поліцейські зможуть продемонструвати гідний рівень підготовки своїх команд.

«Футбол – це один із найпопулярніших видів спорту, і я радий, що саме на Миколаївщині відбуваються такі змагання. Сподіваюсь, що команда-переможець відбіркового етапу Кубку з міні-футболу стане володарем Кубку Голови Національної поліції України. Бажаю усім учасникам гарної гри та об’єктивного судейства», —  зазначив Сергій Кобець.

За результатами матчів обиратимуть найкращу команду з міні-футболу з поміж шести обласних підрозділів поліції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *