24.03.2020

У Миколаєві створюють ще одну госпітальну базу

У понеділок, 23 березня, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич здійснив об’їзд міських лікарень №1 та №3, оглянувши їх готовність до роботи в умовах масових випадків COVID-19.  

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Нагадаємо, що в Миколаївській області госпітальною базою у випадку виявлення хворого або підозри на зараження коронавірусом визначено обласну інфекційну лікарню, втім, досвід інших країн світу показує – слід готувати додаткові потужності. У Миколаєві відповідні приготування проводилися в міській лікарні №1, що на вул. 2 Екіпажній, 4.

— Розуміючи, що сьогодні відбувається в Німеччині, Іспанії, Італії, ми прийняли рішення розглянути як базову також лікарню №3 (вул. Космонавтів, 97). Це означає, що її теж треба підготувати, забезпечивши не лише апаратами штучної вентиляції легень, а й киснем. Насправді, наші лікарні, збудовані за старими стандартами, не призначені для того, щоби на одному поверсі поставити 60 ліжок та підключити апарати ШВЛ. Таке обладнання вимагає підготовки електромереж, систем подачі кисню, — розповів мер Миколаєва під час щоденного прямого ефіру в інстаграм. – Хочу подякувати підприємству «Зоря»-«Машпроєкт» за те, що допоможуть нам із цими питаннями. Їх фахівці вже оглядають фронт робіт.

Також Олександр Сєнкевич додав, що розглядається можливість оперативної модернізації міської лікарні №1 та пристосування приміщень для нагальних потреб. Керівник міста вкотре звернувся до містян з проханням дотримуватись вимог карантину, аби уникнути масового спалаху захворюваності.

Нагадаємо, що в Миколаєві у закладах охорони здоров’я в наявності 59 апаратів ШВЛ. При цьому, за інформацією міського голови, до 10 квітня надійдуть ще 2 апарати, які нещодавні були замовлені.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *