04.03.2019

У Миколаєві судитимуть чиновника — «антикорупціонера» і його подільника, які попалися на хабарі

28 лютого 2019 року обвинувальний акт стосовно вказаних осіб скеровано до Заводського районного суду міста Миколаєва для розгляду по суті.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської прокуратури № 1.

За належного процесуального керівництва Заводського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно начальника відділу контролю та нагляду за благоустроєм Департаменту внутрішнього фінансового контролю нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради, а також його співучасника – приватного підприємця, які обвинувачуються у вимаганні неправомірної вигоди.

За даними слідства, посадовець через свого співучасника вимагав від одного із суб’єктів господарювання міста Миколаєва грошові кошти у розмірі 5 тисяч доларів США за невжиття заходів по демонтажу тимчасово розміщених споруд — малих архітектурних форм (кіосків) у м. Миколаєві.

14 листопада 2018 року працівниками Миколаївської місцевої прокуратури № 1 та співробітниками Управління захисту економіки в Миколаївській області вказані особи були затримані під час передачі авансу в розмірі 1 тисячі доларів США.

Органом досудового розслідування дії посадовця міської ради кваліфіковано за ч. з ст. 368 КК України – одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за не вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та третіх осіб, дії з використанням свого службового становища, поєднане із вимаганням неправомірної вигоди, за яке передбачено покарання у виді до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Дії його співучасника кваліфіковано за   ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України, тобто у сприянні в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для цієї службової особи за не вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та третіх осіб, дії з використанням службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.

28 лютого 2019 року обвинувальний акт стосовно вказаних осіб скеровано до Заводського районного суду міста Миколаєва для розгляду по суті.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *