20.08.2021

У Миколаєві судять двох чоловіків за збут фальшивих доларів

У Центральному районному суді м.Миколаєва триває судовий розгляд обвинувального акту щодо 41-річного громадянина В., обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.199, ч.1 ст.263 КК України та 29-річного громадянина Т., який обвинувачується за ч.2 ст.199 КК України.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється під головуванням судді Світлани Гречаної.

Нагадаємо, відповідно до обвинувального акту, на початку 2021 року, обвинувачені вступивши між собою у змову, придбали у невстановленої особи підроблену іноземну валюту, номіналом 100 доларів США у кількості 30 банкнот. 12.02.2021 року, вони збули зазначену підроблену валюту особі, яка діяла під контролем правоохоронних органів за 1800 доларів США та 2000 гривень.

Також, ними було придбано підроблену іноземну валюту, номіналом 100 доларів США у кількості 98 банкнот, яку у відповідності до обвинувального акту, 03.03.2021 року, вони збули особі, яка діяла під контролем правоохоронних органів за 8000 доларів США.

Окрім цього, за місцем проживання одного з обвинувачених, під час обшуку було вилучено пістолет, який останній зберігав без передбаченого законом дозволу.

Наразі, суд допитав свідків сторони захисту та перейшов до стадії дослідження письмових доказів. За клопотанням прокурора, суд долучив до обвинувального акту частину доказів, зокрема, витяг з ЄРДР, рапорти про виявлення кримінального правопорушення, протоколи обшуку, висновки експертиз та розпочав їх дослідження.

Окрім цього, прокурор заявив клопотання про продовження строків дії запобіжних заходів обраних щодо обвинувачених.

В обґрунтування зазначав, що останні можуть переховуватись від суду та вчинити інші кримінальні правопорушення.

Захисник та обвинувачені заперечували проти задоволення клопотання та просили суд змінити обраний запобіжний захід на особисте зобов’язання.

Для вирішення цього клопотання, суд видалився до нарадчої кімнати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.