21.06.2021

У Миколаєві судять жінку-пішохода, яка потрапила під машину

У Корабельному районному суді Миколаєва відбулося засідання з розгляду матеріалів про притягнення до адміністративної відповідальності громадянки, яка порушила Правила дорожнього руху і потрапила в результаті під колеса автомобіля «Мазда».

Про це повідомляється на сайті суду.

Адмінпротокол був складений за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі КУпАП) (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, 01.05.2021 року близько 8 години на проїжджій частині біля торгових павільйонів, розташованих за адресою: м.Миколаїв, вулиця Самойловича 2-Д, жінка раптово вийшла на проїжджу частину дороги, не переконавшись у відсутності небезпеки. В результаті на неї скоїв наїзд автомобіль «MAZDA 3», який рухався праворуч. В результаті дорожньо-транспортної пригоди автомобіль отримав механічні пошкодження з матеріальними збитками, пішохід отримала незначні тілесні ушкодження.

Практика складання подібних протоколів, коли пішохід також вважається винуватцем ДТП, не є широко поширеною — скоріше, це рідкість.

Тим часом, ознайомившись з протоколом про адміністративне правопорушення та перевіривши матеріали справи, суд вирішив, що адміністративна справа підлягає поверненню для оформлення, в зв’язку з неможливістю об’єктивного розгляду по суті.

«Як випливає з матеріалів виробництва, в протоколі про адміністративне правопорушення в графі« свідки або потерпілі »не вказано, хто є потерпілим особою у даній справі і кому було завдано майнову шкоду в результаті ДТП, а також в протокол про адміністративне правопорушення долучені копії документів, не засвідчені належним чином, і зміст, яких (протокол огляду місця події) неможливо прочитати », — сказано в повідомленні.

В результаті суд постановив адміністративну справу про притягнення до адміністративної відповідальності пішохода Г. за статтею 124 КУпАП повернути начальнику Управління патрульної поліції в Миколаївській області для оформлення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.