13.08.2019

У Миколаєві тривають роботи зі встановлення індивідуальних теплових пунктів

КП «Миколаївоблтеплоенерго» продовжує встановлювати індивідуальні теплові пункти у багатоповерхових будинках Корабельного району. 

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

До початку опалювального сезону 2019-2020 р. загальна кількість будинків з ІТП складатиме 96.

Про це повідомив керівник проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» на «Миколаївоблтеплоенерго» Єгор Клецов.

— Тривають загальнобудівельні роботи з підготовки приміщень та монтажні роботи ще 51-го ІТП, які будуть введені в експлуатацію до початку опалювального сезона 2019-2020 р. Таким чином загальна кількість будинків з ІТП складатиме 96. Сьогодні, під час виїздної наради були проінспектовані 35 з 51 об`єктів. Керівник будівельного майданчика від виконавця робот компанії «ТЕНЗА-ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», та інженер технічного нагляду звітували про ступінь готовності об`єктів, яка складає 80-85%. Також були зазначені зауваження до якості та культури виконання робіт, — зазначив Єгор Клецов.

Він також зазначив, що з 12 серпня роботи будуть переведені в режим щоденного контролю виконання графіків монтажу та пуско-налагоджувальних робот.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *