27.08.2021

У Миколаєві триває спартакіада серед ветеранів міста

У Миколаєві з 26 серпня триває третя спартакіада ветеранів. Її учасники – підопічні міських територіальних Центрів соціального обслуговування.

Про це розповів директор Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергій Бондаренко.

Майже сто миколаївців віком від 60 до 80 років випробують свої сили упродовж кількох днів спартакіади. Змагання проводять із шести видів спорту: шахи, шашки, дартс, настільний теніс, стрільба в електронному тирі та бадмінтон.

«Серед учасників є професійні спортсмени, але більше, звісно, звичайних людей поважного віку, які молоді душею та активно проводять свій вільний час», – розказав Сергій Бондаренко.

Зі слів Сергія Бондаренка, назустріч побажанням ветеранів, які цікавились, чому тільки один раз на рік проводять спартакіаду, можливо, її проводитимуть двічі на рік.

«Ветеранам це потрібно, вони чекають на це спортивне свято цілий рік. Треба йти на зустріч ветеранам», – розказав Сергій Бондаренко.

Захід відбувається в Миколаєві уже третій рік поспіль. З бюджету міста га проведення заходу виділили 22 тисячі гривень.

Команда Інгульського району «Нестримні» 26 серпня перемогла в естафеті «Веселі старти».

Зі слів капітанки команди організації ветеранів Миколаєва Інгульського району Світлани Тарасової, тренувались учасники упродовж 10 місяців поспіль.

«Ми наполегливо готувались до спартакіади з різних видів спорту. Двогодинні заняття проводили у спортивних залах чи на свіжому повітрі на міських майданчиках», – розказала Світлана Тарасова.

Офіційне підбиття підсумків спартакіади відбудеться 31 серпня.

Джерело: Суспільне 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *