09.11.2020

У Миколаєві успішно реалізували ще один проєкт Громадського бюджету

Територія «Дикого саду» стає все більш упорядкованою та привабливою для містян. Черговий етап змін відбувся за міський кошт в рамках програми «Громадський бюджет Миколаєва».  Там реалізували проєкт  «Дикий сад. Погляд крізь тисячоліття».

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Автор проєкту Денис Барашковський розповів, що було упорядковано не тільки саме городище, але й  прилеглу територію.

— Я дуже щасливий, що нам вдалось реалізувати цей проєкт. «Дикий сад» — це перлина нашого міста. І Громадський бюджет допоміг нам, щоб ця перлина заблищала більш яскравими тонами, — сказав Денис Барашковський. – Замість старого асфальту на прилеглій території було покладено плитку. Також ми облаштували  оглядовий майданчик: важка техніка вирівняла поверхню, після цього встановили огорожу. В рамках проєкту по периметру городища зроблено 10 двосторонніх інформаційних банерів, а на території самого городища встановлено 10 табличок з інформацією про «Дикий сад».

Керівник розкопок на території городища «Дикий сад» Кирило Горбенко дуже позитивно оцінив зміни, що сталися за останній час.

— На банерах можна дізнатися про історію «Дикого саду», про те, чим займалися його мешканці, а також як проходили дослідження об’єкту. Прогулюючись оглядовим майданчиком, можна побачити цитадель городища, — зазначив Кирило Горбенко. – Тепер під час екскурсій відвідувачі мають змогу не тільки побачити залишки фундаменту будівель, але й скласти загальне уявлення про життя та побут давніх миколаївців, які тут жили 2200 років тому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *