30.06.2021

У Миколаєві хочуть реконструювати стадіон «Юність»

За передачею стадіону «Юність» стадіону «Центральному» та реорганізацією роботи стоїть бажання зробити реконструкцію за 85 мільйонів.

Про це повідомив глава правління ГО «Всеукраїнське об’єднання« Незалежний союз спортсменів »Володимир Рудніченко.

За його словами, рішення про передачу стадіону було прийнято на сесії в 2021 році, проте фактично ж передача майна згідно з рядом документів, почалася ще з грудня 2020 року. Передачу стадіону «подавали» під виглядом реорганізації та оптимізації роботи. При цьому після цього процесу штат працівників не зменшився, як очікувалося, а навпаки збільшився.

Якщо ми побачимо документи, то штат стадіону «Юність» до реорганізації, більше схожою на аферу, був 13 посадових осіб, депутати ж «скоротили» штат з 13 до 20. Ми маємо на сьогоднішній момент збільшення штату, прийнятого людини на посаду адміністратора, завідувача спортивним обладнанням. Ми маємо три кримінальні справи, в тому числі з приводу того, що завідувач якийсь Андрій Т., підписався в документі і як заступник директора, і як директор, — сказав Рудніченко, зазначивши, що реорганізація має всі ознаки фіктивності.

Пояснити при цьому, кому вигідний такий стан справ, активіст не може: за його словами, на це питання не відповідає ніхто. Офіційного розрахунку, який би показував, що злиття стадіонів принесе прибуток бюджету, теж немає: в пояснювальній записці до фінансово-економічним обгрунтуванням віднесли тільки одну фразу про те, що додаткових коштів не потрібно.

Швидше за все інтерес представляє запланована реконструкція. За словами Рудніченко, після злиття двох стадіонів, на «Юності» повинна бути проведена реконструкція. Вже навіть є проект на запаморочливу суму в 85 мільйонів гривень.

На сьогоднішній момент цих грошей ніде немає, але є проект. А ще є наші розрахунки, що вартість повної реконструкції стадіону не перевищує 35 мільйонів, але навіть цих грошей у бюджетах не закладено, — зазначив Рудніченко.

Активіст також розповів, що сьогодні нібито хочуть приступити до проектних робіт над реконструкцією адміністративної будівлі.

Але реконструкція адже має починатися не з кабінетів, а з бігових доріжок, спортивних майданчиків, футбольних полів і тиру. У нашій організації є дизайнерський проект і зроблений розрахунок, що вартість реконструкції стадіону (поля і доріжок) не перевищує 7 мільйонів гривень, а ціна реконструкції тиру — не вище 5 мільйонів, — розповів Рудніченко.

Нині громадська організація готує звернення, щоб провести фінансово-економічну перевірку Центрального стадіону. Зокрема, увагу на діяльність стадіону, на думку активістів, повинен звернути департамент з протидії корупції, очолюваний Ермолаєвим. Інші питання щодо приєднання вивчають правоохоронні органи.

Крім цього, до суду подали позов і на міського голову Олександра Сенкевича. За словами Рудніченко, при прийнятті рішення про передачу стадіону «Юність» Центральному стадіону на сесії Миколаївської міськради 20 травня 2021 року допустили грубе порушення регламенту.

При цьому, рішення по даному проекту виносилося на голосування тричі, в той час як за регламентом дозволено виносити один і той же питання тільки два рази, після чого його слід зняти з порядку денного.

-Ми підготували позовну заяву до суду, подаємо на міського голову і на виконавчі органи позовну заяву, щоб суд, розглянувши питання, дав висновок. Ті матеріали, які у нас є, показують ситуацію в дуже непривабливому світлі, — повідомив Рудніченко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.