26.08.2021

У Миколаєві через коронавірус знову можуть перенести святкування Дня міста

У разі погіршення епідеміологічної ситуації в Миколаєві святкування Дня міста можуть бути знову відтерміновані до травня наступного року.

Про це в ефірі «Доброго вечора» розповів Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич.

«Заходи будемо проводити максимально на свіжому повітрі. Хочеться, щоб всі розуміли, що не дивлячись на те, що у нас зараз «зелена» зона і ми можемо всі збиратися на концерти, це не означає, що найближчим часом не повернеться пандемія. Тому потрібно вакцинуватися і дотримуватися обмежень. Плануємо концерт, запросимо зірку. Деякі заходи будуть в районах, щоб розосередити по місту людей », — зазначив мер.

За словами Олександра Сенкевича, якщо буде зберігатися існуюча тенденція із захворюваністю коронавірусом, святу бути. У разі ж погіршення ситуації і введення обмежень на проведення масових заходів, святкування доведеться відкласти.

«І тоді доведеться замислюватися про перенесення Дня міста на травень-червень, щоб відсвяткувати його», — резюмував мер.

Нагадаємо, що в минулому році через погіршення епідеміологічної ситуації було також прийнято рішення про перенесення Дня міста.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.