12.11.2019

У Миколаєві шахраї обдурили пенсіонерів на 63 000 гривень

 

11 листопада до поліції надійшло два повідомлення від мешканців обласного центру про вчинення відносно них шахрайських дій з боку невідомих жінок, внаслідок чого вони втратили всі свої заощадження.

76-річна жителька Центрального району розповіла, що вдень до неї додому прийшли дві жінки неслов’янської зовнішності. Вони запропонували пенсіонерці обміняти старі грошові купюри на нові. Близько 27 000 гривень потерпіла віддала зловмисницям, а натомість отримала конверт, як виявилось пізніше — із нарізаним папером.

Аналогічний випадок стався із 80-річним мешканцем Корабельного району. До чоловіка прийшла «працівниця фінансової установи». Шахрайка ввела в оману пенсіонера та «обміняла» його 21 000 гривень на паперовий згорток, наповнений сувенірними євро.

За вказаними фактами слідчими відділеннями підрозділів поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. ч. 1 та 2 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкції яких передбачають покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.

Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення причетних до злочинів осіб, та закликають громадян не піддаватись на такі провокації аферистів. Наразі обмін грошей в країні не проводиться, тому будьте пильними та обережними.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *