30.06.2021

У Миколаєві якість маршруток покращиться тільки при тарифі 10-16 грн.

Члени постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради не захотіли скасувати ряд рішень виконкому щодо збільшення тарифу на проїзд в громадському транспорті.

Про це йшлося у вівторок, 29 червня.

Висловитися з цього приводу вирішила депутат Єлизавета Трищанович, яка заявила, що їй неодноразово надходили скарги від городян щодо того, що проїзд в старих, брудних і убитих маршрутках не може коштує 7 гривень. Також вона зазначила, що пандемія не найкращий час для підвищення вартість проїзду.

Член комісії Юрій Степанець зазначив, що питання підвищення тарифу довгий час стримувався політичним шляхом. Проте він підтримав свою колегу в тому плані, що стан транспорту дійсно залишає бажати кращого.

Проблема не в тому, що підвищили проїзд в період пандемії, проблема в тому, що тариф політично стримували протягом тривалого часу. Але якщо чесно, коли бачиш новина про те, що випала двері на людину в маршрутці, то виникає питання, а чи варто взагалі навіть 5 гривень платити за ті умови, які надає перевізник нашим громадянам. Чи є людина, яка проводить техогляд, перед виїздом на маршрут, — заявив Юрій Степанець.

Начальник управління транспорту Дмитро Попов повідомив, що механіки перевіряють рухомий склад перед його виходом на лінію, однак протягом дня можуть трапитися непередбачені обставини. За словами чиновника, їх швидко усувають і транспорт вже через пару годин може знову вийти на лінію.

Справедливим підвищення тарифу на проїзд вважає і голова комісії Дмитро Іванов. На його думку, якщо подорожчала вартість сигарет, алкоголю, і інших речей, то залишати колишню вартість проїзду в транспорті несправедливо, адже в такому випадку перевізники просто будуть займатися благодійністю.

На засіданні комісії були присутні представник трьох фірм-перевізників і один з них заявив, що вони не зможуть поліпшити якість послуг навіть при нинішньому тарифі в 7 гривень, це стане можливо, якщо вартість проїзду буде на рівні 10-16 гривень.

Після ще нетривалого обговорення, члени комісії провалили голосування за те, щоб скасувати рішення виконкому про підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті. Відзначимо, що тільки чотири депутати були «за».

Джерело: КорабеловІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *