20.09.2021

У Миколаєві «японський міст» вирішили будувати за межами міста

За оновленим ТЕО, розробленого японською стороною, розташування об’їзного моста зміниться — він буде побудований за межею міста.

«Японський міст», який планується побудувати за Миколаєвом, змінить «місце проживання» — тепер його планують будувати в районі Матвіївки і Сливино.

За оновленим техніко-економічного обгрунтування, розробленим японською стороною, розташування об’їзного моста зміниться — він буде побудований за межами міста, повідомив депутат Миколаївської міської ради Владислав Чайка, який в грудні 2019 року в складі урядової делегації їздив до Японії для вирішення питань, пов’язаних з будівництвом об’їзного моста в Миколаєві.

Депутат детально описав те місце, де саме буде починатися і куди буде виходити цей міст, коли він буде побудований.

«З одного боку міст виходить у нас на розвилку в районі старого аеропорту, з об’їзної дороги, яка йде через Зайчевское. З боку Одеси, не доїжджаючи до Весняного, водії транспортних засобів будуть йти наліво, праворуч буде залишатися тубдиспансер, потім вони входять в Сливино , де розташований автодром «, — зазначив він.

Таким чином, заїхати на міст можна буде через Сливино. У місто він буде виходити за Матвіївка, лише стикаючись з межами міста.

Відзначається, що 2021 рік у цьому питанні стане вирішальним. Якщо до кінця року фірма «Інтерпроект», яка виграла тендер на проектування мосту, що не підготує проект, японська сторона відмовляється від робіт.

Будівництво «японського» моста має розпочатися в грудні 2021 року.

Джерело: ЦТС

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.