12.03.2019

У Миколаєві 10-річна дівчинка гуляла вночі одна: на бабусю-опікуна склали протокол

Близько 2:00 ночі до поліції надійшло повідомлення від громадян про виявлення малолітньої дівчинки, яка блукала по вул. Корабелів в Заводському районі Миколаєва без супроводу дорослих.

Поліцейські, які негайно прибули на місце події, встановили особу мандрівниці та адресу її мешкання.

Про це повідомляє прес-служба поліції Миколаївскої області.

З’ясувалось, дитина проживає разом зі своєю літньою бабусею-опікуном та братом. Жінка раніше вже притягувалась до адміністративної відповідальності за неналежне виховання онуків і на момент візиту правоохоронців навіть не здогадувалась про те, що вночі дитини немає вдома, відповідно, і не повідомляла до поліції про її зникнення. На щастя, завдяки пильності громадян, відносно малолітньої дитини будь-яких протиправних дій вчинено не було.

10-річну дівчинку поміщено до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей. Відносно її літньої родички поліцейські склали та направили на розгляд суду адміністративні матеріали за ознаками ч. 1 ст. 184 КУпАП «Неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей».

Правоохоронці звертаються до громадян, якщо ви помітили на вулиці чи іншому громадському місці дитину, яка явно перебуває без супроводу дорослих, варто поцікавитися, де її рідні. А у разі підозри, що дитина загубилась чи займається бродяжництвом, – негайно повідомте до поліції за телефоном «102». Не будьте байдужими до дитячої долі!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *