29.06.2021

У «Миколаївоблтеплоенерго» розповіли, як борються зі злісними боржниками

Городяни заборгували «Миколаївоблтеплоенерго» більше сотні мільйонів грн. за послуги теплопостачання. 

«На сьогоднішній день миколаївці заборгували підприємству майже 107 млн.грн, Хочу зазначити, що підприємство завжди йде назустріч споживачам і готово скласти договір реструктуризації боргу, який дасть можливість оплати боргу частинами», — зазначила начальник служби збуту енергії Валентина Карева.

Як правило, абоненти, що йдуть на реструктуризацію боргу, свідомі громадяни, що опинилися в складних обставинах.

Однак існують і злісні неплатники, які свідомо відмовляються оплачувати за спожиті послуги. Дзвінками, домовленостями і попередженнями на таких абонентів управи немає.

В такому випадку справа направляється до суду і застосовуються заходи примусового стягнення.

З вищевказаними боржниками на підприємстві працюють спільно з державною виконавчою службою. Так, в поточному році тепловики направили до суду 600 позовних заяв на суму 9 млн.421 тис.грн. Позитивно вирішені по ним 357. Примусово знято з абонентів 2 млн. 411 тис.грн. Крім того, крім стягнення, виконавча служба накладає також арешти і на майно громадян. Так, після арешту авто двох злісних боржників уже протягом трьох днів неплатники зуміли знайти кошти на погашення боргів.

На підприємстві сподіваються на те, що городяни будуть більш відповідально підходити до оплати послуг і застосовувати таких радикальних заходів до населення не доведеться.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.