13.09.2019

У Миколаївському драмтеатрі відкрилася авторська виставка Серафими Сєнкевич

Заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України Серафима Сєнкевич напередодні дня міста запросила шанувальників свого таланту на вернісаж.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Виставка відкрилася у фойє російської драми. Серафима Федорівна показала глядачам свої портретні роботи і натюрморти. Привітати художницю прийшли представники обласної і міської влади. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, племінник художниці,  з гумором зазначив:

— Я знаю цю жінку вже понад 37 років, і вона не припиняє дивувати своїм талантом.

Мер відзначив, що Серафима Сєнкевич – жінка не тільки з надзвичайним талантом, а і з надзвичайним характером. І про це яскраво свідчать її роботи.

Глядачі із задоволенням зустрілися з роботами Серафими Сєнкевич, які вона зібрала в експозицію. Портрети відомих жінок, не тільки землячок, відомих  городян, надзвичайні квіти і пейзажі наче в легкому довранішньому мареві – Серафима Федорівна із задоволенням поділилася своєю творчістю. Виставка триває і відкрита для перегляду.

Серафима Сєнкевич майже 50 років живе і працює в Миколаєві. Хоча в своїй творчості часто звертається до теми батьківщини – художниця народилася в Молдові. За цей час відбулося чимало персональних і колективних виставок. Картини С. Сєнкевич є в музеях і приватних колекціях України, Росії, Сполучених Штатів, Японії, Словаччини, Угорщини, Франції, Німеччини, інших країн. В 1993 році було присвоєне звання Заслужений діяч мистецтв України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *