13.07.2021

У Миколаївському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Єврейський Миколаїв»

У понеділок, 12 липня, у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Єврейський Миколаїв». У її відкритті взяли участь представники етнічних спільнот області та широке коло громадськості.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації — начальник відділу у справах національностей та релігій Андрій Шостак.

Дана виставка приурочена до 30-річчя незалежності України. В експозиції розміщені предмети з фондів Миколаївського обласного краєзнавчого музею й музею Миколаївського товариства єврейської культури, які належали єврейським родинам Миколаєва та області. А також культові речі, які було надано Миколаївською єврейською релігійною громадою.

До відкриття виставки також було зроблено 3 – D макет Миколаївської хоральної синагоги, яку було зруйновано у 50-х рр. XX ст. і 5 банерів з інформацією про розвиток Миколаївської єврейської громади від початку заснування міста до наших часів.

Організаторами заходу виступили Благодійний фонд «Пам’ять жертв Голокосту с. Богданівка» та Миколаївський обласний краєзнавчий музей.

За інформацією управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Прес-служба Миколаївської ОДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *