16.11.2019

У Миколаївському ювелірному салоні підміняли коштовності на біжутерію

Майже півроку дві зловмисниці, продавчиня салону та її подруга, підміняли справжні прикраси на біжутерію та здавали коштовності у ломбард. Так тривало, допоки власник магазину не провів внутрішню інвентаризацію.

Повідоляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Із заявою до поліції звернувся хазяїн мережі ювелірних салонів, розташованих в Інгульському районі, про те, що його підлегла-продавець заволоділа ювелірними прикрасами в одному з магазинів на загальну суму більш ніж 500 тисяч гривень. Підприємець провів власну внутрішню перевірку, коли деякі коштовності викликали сумніви у справжності — серед ювелірних виробів чоловік виявив біжутерію.

Під час розслідування слідчі з’ясували, що протягом півроку 24-річна продавчиня та її 23-річна знайому домовились між собою та підміняли ювелірні вироби на підробку. Спільниця приносила біжутерію, передавала подрузі, та — віддавала її ювелірні прикраси, підмінюючи їх на схожі, але несправжні. Коштовності жінки здавала до ломбарду, а виручені гроші ділили між собою. Майже півроку зловмисницям вдавалося це робити, допоки керівник їх не викрив.

Зловмисницям інкримінується ч. 3 ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», та загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Загальна вартість завданих власнику ювелірних магазинів збитків становить більш ніж півмільйона гривень. Слідчі Інгульського відділу поліції доведи причетність жінок до 32 таких фактів, та вже завершили розслідування — наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлений до суду для прийняття законного рішення.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *