13.08.2020

У Миколаївській військовій частині відбулось нагородження переможців онлайн змагань «Гвардійський комплекс»

З 18 травня по 21 червня 2020 року проходили перші в історії Національної гвардії України онлайн-змагання «Гвардійський комплекс».

В цих змаганнях змогли взяти участь військовослужбовці та службовці Національної гвардії України, ветерани Внутрішніх військ МВС та Нацгвардії України, а також члени їхніх родин. Понад 1500 учасників боролися у різних вікових категоріях.

Однією із умов було виконання визначених фізичних вправ протягом п’яти хвилин на максимальну кількість разів. Комплекс складався з п’яти елементів: присідання, віджимання від підлоги, підняття ніг, положення упору лежачи з упору сидячи, стрибки в правий та лівий бік.

«Я би хотів привітати всіх учасників, призерів та переможців змагання.  Побажати кожному не зупинятися на досягнутому, розвиватися надалі та зміцнювати своє здоров’я», — зазначив начальник фізичної підготовки військової частини 3039 майор Андрій Шугайло.

Кожен із переможців змагань був нагороджений в урочистій обстановці медалями, грамотами та цінними подарунками від командувача військової частини 3039 та Національної гвардії України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *