13.08.2020

У Миколаївській області визнано безпідставними висунуті умови на нестандартне приєднання електроустановок споживача

Управління Держенергонагляду у Миколаївській області розглянуло звернення громадянина щодо технічної обґрунтованості вимог технічних умов приєднання, яке не є стандартним

. Вимоги видано оператором системи розподілу (далі – ОСР).

У результаті Управлінням було визнано, що дії ОСР у частині висунутих в технічних умовах вимог до електроустановок щодо необхідності здійснення заміни ПЛ-10 кВ ф-891 від опори 1 до опори 86 на АС-120 є безпідставними та такими, що не відповідали вимогам нормативних документів у галузі електроенергетики.

Відповідно до пункту 4.5.10 глави 4.5 розділу IV Кодексу систем розподілу, заявнику надано відповідь з висновком, що Технічні умови приєднання, яке не є стандартним, до електричних мереж електроустановок мають технічно не обґрунтовані вимоги.

Крім того, у результаті реагування Управління на звернення мешканця с. Мар’янівка Арбузинського району проведено заміну пошкодженої дерев’яної опори №42 на залізобетонну. Так, було виконано монтаж кабельного вводу до зазначеного будинку та винесено розрахунковий засіб обліку електричної енергії на опору №42 ПЛ-0,4 кВ ф.2  від ТП 10/0,4 кВ №63.

Також під час опрацювання звернення встановлено додаткові факти невідповідності технічного стану ПЛ-0,4 кВ ф.2 від ТП 10/0,4 кВ №63 вимогам нормативно-технічних документів в галузі електроенергетики. ОСР було надано відповідні рекомендації для усунення виявлених порушень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *