12.06.2019

У Миколаївській області гроші з доріг крадуть скрізь

У корпункт Миколаївської правди звернулися жителі Миколаївського району, ініціативна група громади Петрівської сільської ради. Про розкрадання бюджетних коштів їм стало відомо після побачених так званих «нових доріг» і ознайомлення з документами про оплату та акту виконаних робіт. Активісти виявили фінансові зловживання при ремонті дорожнього покриття  вулиць селищ  Петрівка та Зелений Яр.

Як стверджують мешканці вулиць «це не ремонт, а абсурд». Були списані сотні тисяч гривень, в актах виконаних робіт гарно розписано про технології, а по факту висипане сміття з щебнем та землею з ферм.

Після виявлення фактів фальсифікацій з ремонтом доріг, були подані заяви до Миколаївського райвідділу поліції. Відкрито кримінальне провадження відносно голови Петрівської сільської ради С.Цинаковської. Відомості викладені у заяві внесені до ЕРДР 31.05.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК України.

Після відкриття кримінальної справи, керівництво Петрівської сільської ради, почало ховати сліди злочину, засипаючи вже «новостворені» дороги старим асфальтом с багнюкою. По цьому факту також 5.06.2019р. була подана заява до поліції, а викладені в ній відомості були долучені до кримінального провадження.

На даний час триває проведення досудового розслідування.

One Response to У Миколаївській області гроші з доріг крадуть скрізь

  1. Тетяна says:

    Чому люди які розділяють СВОЮЖ громаду по соціальному статусу, люди які через власну гордість обирають з ким вітатись, а з ким ні, які замість того щоб допомогти в роботі, сидять вдома та завалюють запитами пхають палкив колеса, та осдуджують усфії

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *