25.12.2019

У Миколаївській області прокуратура повернула державі земельну ділянку вартістю понад 200 тисяч гривень

Господарським судом Миколаївської області задоволено позов Миколаївської місцевої прокуратури №1 в про витребування у власність держави земельної ділянки площею 9,7 га вартістю 236,6 тис гривень, розташованої в межах Ташинського сільської ради Березанського району. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської місцевої прокуратури № 1.

Встановлено, що фізична особа зі складу земель, попередньо відведених в користування фермерського господарства, незаконно отримало земельну ділянку в приватну власність, оскільки не ставилася до кола осіб, які можуть бути його членами і не мало передбачених ст. ст. 1, 3 Закону України «Про фермерське господарство» та ст. 32 Земельного кодексу України підстав отримувати у власність спірну земельну ділянку.

Після отримання земельної ділянки, зазначена особа, на підставі договору оренди, передала спірну земельну ділянку в користування товариству з обмеженою відповідальністю.

Зазначені порушення стали підставою для подання позову про витребування зазначеної земельної ділянки у власність держави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *