25.09.2019

У Миколаївській області рибоохоронний патруль піймав чергового браконьєра

Миколаївський рибоохоронний патруль повідомляє, що 24 вересня 2019 року Миколаївський рибоохоронний патруль викрив грубі порушення правил рибальства на Березанському лимані та р. Інгулець. Загальні збитки, завдані рибним запасам склали майже 160 тис. грн.

Порушення зі збитками на 154 989 грн. було задокументовано в спільному рибоохоронному рейді з прикордонною службою. Захід було проведено на Березанському лимані, поблизу с. Чорноморка Очаківського району. Близько 23 години виявлено громадянина який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям. Порушник виловив 15 кг риби: молодь сингіль (кефель) — 258 екз, пузанок — 8 екз, бичк — 3 екз, окунь — 1 екз. На порушника було складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення. Заборонене знаряддя лову (дві ліскові сітки) та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.

Ще одне порушення було зафіксовано близько 6 години рейдовою групою біля с. Павло-Мар’янівка Снігурівського району Миколаївської області. Порушник на р. Інгулець здійснював вилов риби промисловими знаряддями лову не маючи на них дозволів. За допомогою дерев’яного саморобного човна без бортових номерів та знарядь лову ним було добуто: молодь раків – 52 екз, молодь карася – 31 екз. та молодь сазана – 5 екз. Збитки, завдані рибним запасам становили 3 383 грн. Знаряддя лову та водні біоресурси вилучено інспекторами рибоохоронного патруля. Адмінсправу за ч. 4 ст. 85 КУпАП направлено до суду для притягнення особи до відповідальності.

В Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (099) 663-82-00. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *