10.04.2020

У Миколаївській області тести на коронавірус проводять з «грубими порушеннями»

Служба безпеки України перевіряє інформацію про можливу службову недбалість посадовців Миколаївської облдержадміністрації щодо невжиття невідкладних заходів для забезпечення першочергових потреб регіону при протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19.

Позачергова сесія обласної ради 27 березня 2020 року затвердила рішення про внесення змін до бюджету для придбання медичного обладнання, дезінфікуючих засобів. Рішення передбачає надання регіональним закладам охорони здоров’я додаткового фінансування на суму 109 мільйонів гривень.

Посадовці Миколаївської ОДА, в умовах стрімкого поширення пандемії та необхідності реалізації термінових заходів, визначених керівництвом країни, не вжили реальних заходів для виконання рішення облради. За попередньою версією слідства, дії чиновників могли заподіяти значну шкоду життю та здоров’ю мешканців області через розповсюдження COVID-19.

Наразі слідчими спецслужби розпочато кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України.

One Response to У Миколаївській області тести на коронавірус проводять з «грубими порушеннями»

  1. яя says:

    виглядає так- що якби не було цих тестів -то не було б і вірусу.Доказ тому- Миколаївська область. немає ні переповнених лікарень ні страшної статистики смертей.Люди живуть собі і біди не знають

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *