27.06.2020

У Миколаївській області 36-річний чоловік незаконно надавав платні телекомунікаційні послуги

Усе вилучено та направлено на телекомунікаційну експертизу.  

Співробітниками відділу протидії кіберзлочинам в Миколаївській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, слідчими Первомайського відділу поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури задокументували незаконну діяльність 36-річного чоловіка, який незаконно надавав платні телекомунікаційні послуги мешканцям регіону.

«Під час проведення слідчих дій, правоохоронці встановили, що зловмисник без отримання відповідних дозволів, встановив та експлуатував на території району радіоелектронні засоби для надання доступу до телекомунікаційних мереж місцевим мешканцям, за що отримував абонентську плату» — повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Комутаційне обладнання для роботи незаконного широкосмугового зв’язку працювало у діапазоні частот, які на законних підставах виділені у користування місцевих провайдерів телекомунікацій, чим перешкоджало роботі їхнього обладнання.

Поліцейські провели санкціоновані обшуки, під час яких виявлено комутаційне обладнання, шість предметів для прихованого спостереження та прослуховування. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *