27.08.2021

У Миколаївській ОДА розповіли про можливі варіанти навчання школярів в період пандемії

У департаменті освіти і науки Миколаївської ОДА розглядають три варіанти роботи шкіл під час 2021-2022 навчального року.

Остаточний варіант організації навчального процесу буде залежати від епідеміологічної ситуації в регіоні.

Про це розповів директор обласного департаменту освіти і науки Алла Веліховская.

За її словами, якщо Миколаївщина буде перебувати в «зеленій» епідемічної зоні, навчальний процес буде відбуватися в звичайному режимі — учні будуть займатися в школах, а під час уроків зможуть перебувати в приміщенні без масок.

Якщо ж область перейде в «червону» зону, відвідувати школу зможуть тільки 1-4 класи. Навантаження розподілять таким чином, щоб уникнути скупчення дітей, а все уроки для кожного класу будуть проходити в одному кабінеті.

У разі введення «жовтої» або «помаранчевої» зон, в школах введуть змішаний навчальний процес. Це означає, що певні уроки проводитимуться очно, деякі — дистанційно.

«У ті дні, коли потрібно і можна буде уникнути відвідин закладу, для таких дітей буде організовано дистанційне навчання», — сказала Алла Веліховская.

Однак, за словами чиновниці, остаточне рішення про організацію навчання прийме педагогічна рада в залежності від кількості хворих, самопочуття дітей, педагогів тощо.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.