26.06.2021

У Миколаєві провели акцію по зафарбовуванню реклами наркотиків (ВІДЕО)

Проблема поширення наркотичних засобів та психотропних речовин турбує людей у всьому світі. Наркозалежність руйнує життя не тільки окремих громадян, а й їхніх родин та оточення.

Сьогодні з нагоди Міжнародного Дня боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в Миколаївській області ДБН НПУ, відділів та відділень поліції, сектору протидії домашньому насильству Миколаївського районного управління, ювенальні та патрульні поліцейські, спільно з представниками Центру соціального захисту, Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, ГО «Друге дихання», «Намисто друзів», спортсменами боксерського клубу «Крушитель», курсантами поліцейських вишів, Управлінням освіти ММР, громадськими формуваннями, небайдужою молоддю, правозахисниками і працівниками управляючої компанії «Місто для людей Миколаїв» провели акцію по зафарбовуванню реклами наркотиків у Миколаєві.

Написи із посиланнями на адреси сайтів в інтернеті та месенджери, які пропагандують продаж наркотичних засобів, зазвичай можна побачити на фасадах будівель. Учасники акції розділилися на групи й відправились вулицями міста замальовувати таку рекламу. До заходу також долучились місцеві мешканці, які підтримали ідею акції і активно вказували на місця подібних написів.

— Така акція проводиться у нашому місті вже не вперше і сподіваємось, що не в останнє. Впевнений, що знищення наркореклами може вберегти чиєсь життя, зупинити людину від необдуманих вчинків та зберегти здоров’я молоді. Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо зупинити поширення наркотиків у нашому місті, – зазначив заступник начальника Управління боротьби з наркозлочинністю в Миколаївській області Віталій Сологуб.

Не будь осторонь! Разом ми зможемо звільнити місто від наркотиків!

У месенджері створено канал для припинення фактів незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних, отруйних, сильнодіючих речовин @STOP_narcotic_bot -аби повідомляти про закладки та торгівлю наркотиками ТУТ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *